Aktualności

25.05 - Baza Cerrad urozmaicona o kolekcje płytek klinkierowych i gresowych w formatach 7,4x30cm, 17,5x90cm, 39,7x79,7cm oraz 79,7x79,7cm. Do paczki dodano 29 nowych kolekcji, w których znaleźć można ponad 600 tekstur płytek. Baza dostępna tutaj

15.05 - Zaktualizowana baza modeli produktów Omnires. 300  pozycji w tym nowości dodane w 2016 oraz 2017 roku: serie armatury Siena i Parma (w wykończeniu chrom i chrom/biel), kolekcję baterii Armance (w wykończeniu chrom i miedź antyczna), armatury z serii Astoria, Alizé, Kansas i Retro (w wykończeniu chrom i brąz antyczny), akcesoria łazienkowe Tanaro, Art Line, Lugano, Michigan, Nelson i Tyber oraz wanny i umywalki z kolekcji Marble+. Bazę można pobrać tutaj 

09.05.2017 Nowa baza Egger obejmująca ponad 300 decorów i powierzchni dekoracyjnych. W pierwszej chwili możemy wpaść w osłupienie, co przewidział producent i podarował nam szereg usprawnień: 9grid czyli system operacyjny, który pozwala na szybkie porównanie kolorów i odcieni czy też reprodukcji drewna oraz materiałów wedle ich charakteru. Kolejny to Seminaria Online, gdzie pokazane są zasady montażu, naprawy czy też utrzymania podłóg. Ponadto producent zachęca do skorzystania z mobilnej aplikacji EGGER app, gdzie można znaleźć multum informacji o pracy klientem. Tę i inne bazy możecie znaleźć tutaj.

02.05.2017 Nowe modele grzejników marki Gorgiel – styl industrialny to jest to co cieszy się dużą popularnością w ostatnich latach, dobrze znane są również rozwiązania w stylu industrialnym lecz czasem trzeba spojrzeć na świat, jak i w tym wypadku na wystój wnętrz, świeżym, wiosennym okiem! Nowe modele z tej oto bazy na pewno pozwolą Wam puścić wodze fantazji i łączyć stare z nowym. O jakość wykonania martwić się nie trzeba. Tą i więcej baz znajdziecie w tym miejscu.

27.04.2017 Aktualna baza WFM Kuchnie – Marka cechująca się profesjonalizmem. Aż tak, że dla naszej wygody zadali sobie trud zdobycia ważnej informacji. W ciągu ostatnich 30 lat średni wzrost człowieka zwiększył się o 4cm! Jako, że przestrzeń użytkowa w kuchni jest bardzo kluczowa, podniesie blatu odbyło się bez jej utraty oraz nie poprzez zwykłe zwiększenie „pustej” przestrzeni cokołowej. Dzięki ich rozwiązaniu zyskujemy aż do 33% więcej miejsca na rodzinne gotowanie! Więcej informacji na stronie producenta a samą bazę można pobrać tutaj.

21.04.2017 Nowa baza Kronospan – składa się z 265 decorów blatów kuchennych i płyt laminowanych. Kolekcja blatów kuchennych 2016-2017 to głównie bogactwo marmurów, kamienia, orzecha i dębu – minimalistyczne i piękne. Płyty laminowane 2016-2017 wzbogacone są o inspiracje rysunku buku, orzecha i wiązu. Oraz nowość płyty metaliczne Kronsopan, w sześciu wariantach kolorystycznych: szczotkowane aluminium, szczotkowana platyna, szczotkowana stal nierdzewna, szczotkowane złoto, szczotkowana miedź i szczotkowany brąz. Więcej informacji o ofercie na stronie producenta a samą bazę można pobrać tutaj.

10.02.2017 Aktualizacja modeli 3D marki Gorgiel. Baza została unowocześniona z myślą zarówno o projektantach jak i inwestorach. Nowością są modele: Altus VA, Angu, Mars AR2, Oxalis oraz Zenith W, sprawdzające się najlepiej w aranżacji wnętrz łazienkowych. Więcej informacji na stronie producenta. Bazę pobrać można .

31.01.2017 Ponad 200 modeli do łazienek i kuchni marki REA! W ofercie znajdują się produkty pozwalające wyposażyć dowolnie zaprojektowane wnętrza. Więcej informacji na stronie producenta. Bazy do pobrania na stronie .

23.01.2017 Baza modeli wyposażenia wnętrz - 750 modeli i więcej! Duży wybór sprzętu AGD ( w tym: AGD drobne, lodówki, kuchenki, mikrofalówki, okapy, płyty grzewcze, pralki i zmywarki oraz wiele więcej!). W bazie znajedziemy także kominki i piece norweskiej firmy JOTUL, do bazy zostały także dodane nowe stoły i stoliki oraz modne ostatnio

23.01.2017 Baza modeli wyposażenia wnętrz - 750 modeli i więcej! Duży wybór sprzętu AGD ( w tym: AGD drobne, lodówki, kuchenki, mikrofalówki, okapy, płyty grzewcze, pralki i zmywarki oraz wiele więcej!). W bazie znajedziemy także kominki i piece norweskiej firmy JOTUL, do bazy zostały także dodane nowe stoły i stoliki oraz modne ostatnio drabiny w formie regałów i wieszaków. Baza "Wyposażenie wnętrz tom 3" darmowo dystrybuowana jest TYLKO wśród klientów z aktywnym pakietem serwisowym. . Dla nowych klientów baza, mimo nowych elementów, kosztuje nadal 460 zł netto. Skontkatuj się z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości.

31.01.2017 Ponad 200 modeli do łazienek i kuchni marki REA! W ofercie znajdują się produkty pozwalające wyposażyć dowolnie zaprojektowane wnętrza. Więcej informacji na stronie producenta. Bazy do pobrania na stronie .

23.01.2017 Baza modeli wyposażenia wnętrz - 750 modeli i więcej! Duży wybór sprzętu AGD ( w tym: AGD drobne, lodówki, kuchenki, mikrofalówki, okapy, płyty grzewcze, pralki i zmywarki oraz wiele więcej!). W bazie znajedziemy także kominki i piece norweskiej firmy JOTUL, do bazy zostały także dodane nowe stoły i stoliki oraz modne ostatnio drabiny w formie regałów i wieszaków. Baza "Wyposażenie wnętrz tom 3" darmowo dystrybuowana jest TYLKO wśród klientów z aktywnym pakietem serwisowym. . Dla nowych klientów baza, mimo nowych elementów, kosztuje nadal 460 zł netto. Skontkatuj się z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości.

02.01.2017 NOWE WERSJE PROGRAMÓW! Najnowsze zmiany w programach CAD Decor PRO, CAD Decor 2.3 i CAD Kuchnie 6.3! Nowości w obsłudze 3D, bardziej atrakcyjny CAD Share-it, zmieniony interfejs programu CAD Rozkrój i nie tylko! Więcej informacji . Aby skorzystać z najnowszych altualizacji należy pobrać nowy aktualizator!

20.12.2016 NOWY AKTUALIZATOR INTERNETOWY - nowe aktualizacje programów wymogły usprawnienie pracy aktualizatora - .

23.12.2016 Paczka 35 tekstur deasignerskich płytek ściennych - .

20.10.2016 Baza danych firmy Barlinek, którą znajdziesz w programach CAD Decor, CAD Decor PRO i CAD Kuchnie. Baza zawiera szeroki wybór podłóg drewnianych serii PURE, DECOR, LIFE oraz dedykowanych kolekcji. Bazę możesz pobrać jak i przez aktualizator internetowy.

29.09.2016 Aktualizacja bazy marki Cerrad - AQUARELLE, ARBARO, ARIS, CANALETTO, CAREMA, CASSINO, CAVALLINO, CELTIS, CORTONE, INGRIA, MATTINA, NAPA, NATURAL WOOD, SETIM, SHADOW WOOD, SUNSET, TILIA i VINTAGE WOOD. Pobierz z tej .

28.09.2016 Odświeżone modele mebli i drzwi ponad 500 egzemplarzy. Jeśli nie znajdziesz ich w swoim programie (CAD Decor, CAD Decor PRO, CAD Kuchnie) skontaktuj się z nami.

20.09.2016 Nowe modele 3D do łazienek dla programów CAD Decor PRO - Baza CORAM zawiera meble łazienkowe marek ANTADO i TIGER. Zaletą biblioteki jest wielowariantowość, która pozwala na kreatywne projektowanie. ANTADO zawiera szafki oraz zestawy szafek połączonych z umywalkami a zestaw TIGER szeroki wybór mebli z najwyższej jakości materiałów w atrakcyjnej stylizacji. Bazy dostępne wraz z naszymi programami oraz na .

12.09.2016 Przedstawiamy na YOUTUBE - będziemy zamieszczać tam pokazy możliwości programów CAD Decor, CAD Decor PRO, CAD Kuchnie.

09.09.2016 Nowe kabiny prysznicowe do pobrania. Namawiamy do zainstalowania bieżącej bazy kabin przysznicowych marki Radaway. Pojawiły się serie kabin Arta, Idea, Modo New oraz nowe modele brodzików z konglomeratu marmurowego Zantos. Baza rozpowszechniana jest razem z programami CAD Decor PRO, CAD Kuchnie i CAD Decor oraz do pobrania na stronie producenta: oraz przez akrualizator internetowy.

08.09.2016 Tekstury w nowej bazie Biuro Styl. Namawiamy do czerpania z nowej bazy tekstur firmy Biuro Styl. Baza współpracuje z programami CAD Decor PRO i CAD Kuchnie oraz CAD Decor. Oferta skierowana jest do producentów mebli, projektantów, architektów i klientów indywidualnych – przeznaczona do aranżacji zarówno kuchni jak i innych pomieszczeń (blaty, fronty meblowe, płyty dekoracyjne, listwy przyblatowe MDF, parapety wewnętrzne i laminaty). W bazie znajdziesz ofertę firmy Biuro Styl, a samą bazę możesz pobrać na oraz przez aktualizator internetowy.

05.09.2016 Nowe kolekcje płytek do pobrania. Informujemy, że Ceramika Końskie poszerzyła ofertę o kolejne ciekawe produkty. Dodano kolekcje: Andrea, Prato, Salerno, Slate, Marcello, Ottavio, Tivoli oraz Napoli , otwierając przed projektantami wnętrz oraz użytkownikami łazienek i kuchni nowe możliwości aranżacyjne. Nowe produkty doskonale wpasowują się w aktualne ceramiczne trendy. Zróżnicowane wzornictwo i bogata kolorystyka dają wiele możliwości – od ciepłej klasyki, poprzez nowoczesną elegancję do wzorów inspirowanych naturą – kamienie i drewno. Baza Ceramika Końskie jest dystrybuowana razem z programami CAD Decor PRO, CAD Decor, CAD Kuchnie z Modułem Projektowania Płytek Ceramicznych. Jest również dostępna do pobrania przez aktualizator internetowy w Twoim programie oraz na .

29.08.2016 Nowe modele 3D wolnostojące oraz do zabudowy, w tym kolekcja Chef Collection. Szeroka paleta urządzeń AGD firmy Samsung stała się częścią baz programów CAD Kuchnie i CAD Decor PRO. Tworząc kuchenne wnętrza, projektanci będą mogli skorzystać z bogatego portfolio innowacyjnych i wyróżniających sięnowoczesnym designem: piekarników, płyt kuchennych, mikrofalówek, okapów, zmywarek oraz lodówek.W bazach znalazły się urządzenia wolnostojące oraz przeznaczone do zabudowy. Ponadto, do dyspozycji projektantów oddano ekskluzywną serię urządzeń Chef Collection. W bazie znajdziesz cały asortyment produktów AGD marki Samsung, a samą bazę możesz pobrać na oraz przez aktualizator w Twoim programie.

22.08.2016 180 modeli grzejników pokojowych i łazienkowych. Wysokiej klasy grzejniki pokojowe i łazienkowe umożliwiające stworzenie różnorodnej aranżacji każdego wnętrza. To najlepszy wybór dla osób, które cenią nowatorskie produkty zgodne z najnowszymi trendami we wzornictwie. W nowej bazie znajdziecie pełną gamę grzejników Luxrad, wykonanych z najwyższej jakości materiałów i dostępnych w wielu kolorach. Dostęp do bazy Luxrad otwiera przed projektantami i architektami nowe możliwości aranżacyjne. Serdeczne zachęcamy do korzystania z tego narzędzia w codziennej pracy. Baza Luxrad dystrybuowana jest razem z programami: CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie. Jest również dostępna do pobrania przez aktualizator w Twoim programie oraz na .

09.08.2016 Baza płytek z nowymi kolekcjami łazienkowymi i kuchennymi. Namawiamy do skorzystania z pełniejszej bazy płytek Ceramika Paradyż. Dodaliśmy nowe kolekcje w formatach 30x60 i 20x60 cm: Attiya, Enya, Ermeo/Ermo, Esten, Herrera, Laterizio, Orrios, Segura, Tonnes oraz nowy cennik dla całej oferty. Wszelkie informacje o produktach znajdują się na stronie Grupy Paradyż. Baza Ceramik Paradyż jest dystrybuowana razem z programami CAD Decor PRO, CAD Decor, CAD Kuchnie z Modułem Projektowania Płytek Ceramicznych oraz CAD Decor Paradyż. Jest również dostępna do pobrania przez aktualizator w Twoim programie oraz na

<p style="text-align: justify;"><span class="highlight1_text">09.05.2017</span><strong> Nowa baza Egger </strong>obejmująca ponad 300 decorów i powierzchni dekoracyjnych. W pierwszej chwili możemy wpaść w osłupienie, co przewidział producent i podarował nam szereg usprawnień: 9grid czyli system operacyjny, który pozwala na szybkie porównanie kolorów i odcieni czy też reprodukcji drewna oraz materiałów wedle ich charakteru. Kolejny to Seminaria Online, gdzie pokazane są zasady montażu, naprawy czy też utrzymania podłóg. Ponadto producent zachęca do skorzystania z mobilnej aplikacji <a href="https://play.google.com/store/apps/details?id=com.egger.vdsmobileapp" rel="nofollow" title="Aplikacja android"><span class="highlight1_text">EGGER app</span></a>, gdzie można znaleźć multum informacji o pracy klientem. Tę i inne bazy możecie znaleźć <a href="http://www.cadprojekt.com.pl/strefa_projektantow/bazy_plytek.html" rel="nofollow" title="Bazy płytek"><span class="highlight1_text">tutaj</span></a>.</p><p style="text-align: justify;"><span class="highlight1_text">02.05.2017</span> <strong>Nowe modele grzejników marki Gorgiel </strong>– styl industrialny to jest to co cieszy się dużą popularnością w ostatnich latach, dobrze znane są również rozwiązania w stylu industrialnym lecz czasem trzeba spojrzeć na świat, jak i w tym wypadku na wystój wnętrz, świeżym, wiosennym okiem! Nowe modele z tej oto bazy na pewno pozwolą Wam puścić wodze fantazji i łączyć stare z nowym. O jakość wykonania martwić się nie trzeba. Tą i więcej baz znajdziecie <a href="http://www.cadprojekt.com.pl/strefa_projektantow/bazy_modeli_3d.html" rel="nofollow" title="Bazy modeli 3D"><span class="highlight1_text">w tym miejscu</span></a>.</p><p style="text-align: justify;"><span class="highlight1_text">27.04.2017&nbsp;</span><strong>Aktualna baza WFM Kuchnie </strong>– Marka cechująca się profesjonalizmem. Aż tak, że dla naszej wygody zadali sobie trud zdobycia ważnej informacji. W ciągu ostatnich 30 lat średni wzrost człowieka zwiększył się o <strong>4cm</strong>! Jako, że przestrzeń użytkowa w kuchni jest bardzo kluczowa, podniesie blatu odbyło się bez jej utraty oraz nie poprzez zwykłe zwiększenie „pustej” przestrzeni cokołowej. Dzięki ich rozwiązaniu zyskujemy aż do 33% więcej miejsca na rodzinne gotowanie! Więcej informacji na stronie producenta a samą bazę można <a href="http://www.cadprojekt.com.pl/upload/bazy_download/pliki/B60_WFM_2017.exe" rel="nofollow" title="Baza WFM Kuchnie"><span class="highlight1_text">pobrać tutaj</span></a>.</p><p style="text-align: justify;"><span class="highlight1_text">21.04.2017 </span><strong>Nowa baza Kronospan </strong>– składa się z 265 decorów blatów kuchennych i płyt laminowanych. Kolekcja blatów kuchennych 2016-2017 to głównie bogactwo marmurów, kamienia, orzecha i dębu – minimalistyczne i piękne. Płyty laminowane 2016-2017 wzbogacone są o inspiracje rysunku buku, orzecha i wiązu. Oraz <strong>nowość </strong>płyty metaliczne Kronsopan, w sześciu wariantach kolorystycznych: szczotkowane aluminium, szczotkowana platyna, szczotkowana stal nierdzewna, szczotkowane złoto, szczotkowana miedź i szczotkowany brąz. Więcej informacji o ofercie na stronie producenta a samą bazę można pobrać <a href="http://www.cadprojekt.com.pl/upload/bazy_download/pliki/Kronospan.zip" rel="nofollow" title="Baza Kronospan"><span class="highlight1_text">tutaj</span></a>.</p></div>

O nas

Od 2011 roku zapewnieniamy kompleksową obsługą projektantów wnętrz, studiów kuchennych. Współpracujemy również z producentami mebli, akcesoriów wyposażenia wnętrz oraz wytwórcami i sprzedawcami płytek ceramicznych. Oferujemy programy do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz. Tworzenie baz wyposażenia wnętrz i baz płytek ceramicznych. Prowadzimy cykliczne szkolenia o różnym stopniu zaawansowania w Warszawie, również z możliwością dojazdu do klienta. Współpracujemy z Urzędami Pracy w zakresie szkolenia osób bezrobotnych, starających się o dotację na założenie własnej działalności z obsługi programów. Zajmujemy się też obsługą posprzedażową.