Moduł Renderingu Profesjonalnego

Moduł Renderingu Profesjonalnego to nowoczesne narzędzie służące do bardzo zaawansowanej wizualizacji wnętrz. Jego zadaniem jest zapewnienie doskonałej jakości wizualizacji wnętrz przy stosunkowo krótkim czasie obliczeń.

Moduł pozwala na błyskawiczne tworzenie różnych wizualizacji jednego pomieszczenia np. oświetlenie dzienne i nocne, różne tonacje barwne, zmiana kontrastu i stopnia rozjaśnienia sceny. Możliwa jest szybka zmiana ustawień materiałów emitujących własne światło w trakcie trwania obliczeń globalnego rozkładu oświetlenia. Zapewnia idealny wygląd elementów szklanych i przezroczystych oraz efekt wielokrotnych odbić luster w lustrach z programu CAD Decor PRO. Umożliwia zapisania wirtualnego spaceru w pomieszczeniu renderowanym w czasie rzeczywistym jako filmu w formacie AVI w jakości full HD, a także ilustracji (m.in. format JPG, rozdzielczość aż do 5760x3240 3xFull HD) i animacji w formacie Export 3D.

CAD-Decor-2.0

Czas trwania obliczeń globalnego oświetlenia tej sceny to 140 sekund. Średni czas renderingu pojedynczej klatki to 0,1 s. (przy maksymalnej liczbie detali). Omawiana scena ma 243650 powierzchni. Występuje w niej 5 halogenów i jeden obiekt emitujący światło + światło słoneczne. Parametry komputera: procesor - Intel Core i7-2600 CPU 3,40 GHz, karta graficzna - GeForce GTX 560 Ti, pamięć RAM - 8 GB.

Opis techniczny

O nas

Od 2011 roku zapewnieniamy kompleksową obsługą projektantów wnętrz, studiów kuchennych. Współpracujemy również z producentami mebli, akcesoriów wyposażenia wnętrz oraz wytwórcami i sprzedawcami płytek ceramicznych. Oferujemy programy do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz. Tworzenie baz wyposażenia wnętrz i baz płytek ceramicznych. Prowadzimy cykliczne szkolenia o różnym stopniu zaawansowania w Warszawie, również z możliwością dojazdu do klienta. Współpracujemy z Urzędami Pracy w zakresie szkolenia osób bezrobotnych, starających się o dotację na założenie własnej działalności z obsługi programów. Zajmujemy się też obsługą posprzedażową.