CAD Share-it

CAD Share-it – Nowatorska aplikacja do zarządzania projektami w chmurze oraz łatwego, mobilnego ich udostępniania.  Jest to rozwiązanie dedykowane projektantom, którzy szukają niebanalnych oraz interaktywnych form prezentacji, a także ich klientom, pozwalając im na odwiedzenie w sieci zaprojektowanych wnętrz. System Share-it pozwala na łatwe i szybkie wyeksportowanie wizualizacji 3D z programów CAD na smartphone’y, Iphone’y i tablety z systemami Android, IOs oraz PC z systemem Windows.

W grudniu 2016 roku CAD Share-it został wprowadzony w świat VR. Została stworzona wersja na Android kompatybilna z gogle 3D typu Cardboard oraz ich plastikowe odpowiedniki, aby uruchomić wirtualną rzeczywistość na telefonie potrzebny jest żyroskop oraz Android OS minimum w wersji 4.

Projekty 3D, stanowiące idealną „mobilną reklamę” możemy udostępniać za pomocą e-mail z kodem QR lub poprzez link automatycznie generowany w aplikacji. Projektami rozporządzamy z poziomu profilu na zewnętrznym serwerze, z limitem aż do 1GB, który może podlegać stopniowej wymianie. Wszystkie te działania wykonujemy bez obciążenia własnej przestrzeni dyskowej!

CAD Share-it dedykowany jest najbardziej aktywnym i lojalnym klientom. Z uwagi na innowacyjne podejście, program może być używany jedynie z najnowszymi wersjami CAD Decor PRO, CAD Decor 2.X oraz CAD Kuchnie 6.X. Korzystając z tych narzędzi do projektowania, dostajecie do dyspozycji kolejny, ciekawy sposób prezentowania swoich koncepcji. Z Wasi odbiorcy nie potrzebują nic innego jak Internet oraz link do projektu aby odbyć wirtualną wycieczkę po swoim przyszłym wnętrzu!

Aplikacja mobilna CAD Share-it obsługuje łącznie ponad 4000 różnych urządzeń mobilnych (smartfony z sytemem Android i IOS oraz większość tabletów).

Dlaczego CAD Share-it?
Przede wszystkim CAD Share-it z VR, na gogle 3D typu Cardboard.
Aplikacja cechuję się możliwością  szybkiego i płynnego zarządzania galeriami, zarówno łatwo jest stworzyć portfolio prac jak stworzenie jednego projektu z wielu perspektyw z funkcją przechodzenia między pomieszczeniami.
Przestrzeń na której można zapisywać swoje projekty to 100mb na koncie BASIC (bez żadnego limitu wymiany oraz z limitem 200 pobrań) oraz z limitem 1GB na koncie PRO (z limitem do 2000 pobrań miesięcznie i bez żadnego limitu wymiany).
Aplikacja może automatycznie stworzyć e-mail zawierający link do naszej galerii, kod QR oraz link do darmowej aplikacji podglądowej w Sklepie Gogle lub Apple Store.
Dzięki CAD Share-it można analizować w projekt z odbiorcą „w biegu” lub „na odległość”, dzięki czemu możemy znacznie przyspieszyć dopracowanie szczegółów i, co za tym idzie, skraca czas realizacji projektu!
Klient może „spacerować” po wirtualnych pomieszczeniach bez przeszkód przechodząc do kolejnych.
Technika Multi-touch pozwala w prosty sposób oddalać, przesuwać, zmieniać widok oglądanej wizualizacji na zasadzie żyroskopu, co pozwala zmienić oglądanie projektu w ciekawą, nietuzinkową przygodę.
Aplikacja tworzy specjalną galerię do zamieszczenia na stronie w jej kodzie źródłowym! (raz stworzona wyłącza limit pobrań dla tej galerii.)
11 wersji językowych i możliwość zmiany języka dla wysyłanego e-maila.
Serwisowanie CAD Share-it jest dostępne wyłącznie we współpracy z innymi programami CAD. Jednak jego obsługa jest intuicyjna, więc nie powinna stwarzać problemów.
Wersja BASIC jest udostępniana bezpłatnie z CAD Decor 2.X, CAD Kucnie 6.X ora CAD Kuchnie MAX 6.X z aktywnym pakietem serwisowym.
Wersja PRO z roczną opłatą 600zł dla użytkowników CAD Decor 2.X, CAD Kuchnie 6.X oraz CAD Kuchnie MAX 6.X. Użytkownikom CAD Decor PRO jest udostępniana ona bezpłatnie.
Galerie tworzone na kontach BASIC i PRO nie są od siebie zależne, po zużyciu limitów na koncie BASIC aby móc dalej wysyłać je do klientów trzeba ją wygenerować ponownie na koncie PRO.

O nas

Od 2011 roku zapewnieniamy kompleksową obsługą projektantów wnętrz, studiów kuchennych. Współpracujemy również z producentami mebli, akcesoriów wyposażenia wnętrz oraz wytwórcami i sprzedawcami płytek ceramicznych. Oferujemy programy do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz. Tworzenie baz wyposażenia wnętrz i baz płytek ceramicznych. Prowadzimy cykliczne szkolenia o różnym stopniu zaawansowania w Warszawie, również z możliwością dojazdu do klienta. Współpracujemy z Urzędami Pracy w zakresie szkolenia osób bezrobotnych, starających się o dotację na założenie własnej działalności z obsługi programów. Zajmujemy się też obsługą posprzedażową.