CAD Kuchnie

CAD Kuchnie - System do projektowania, wyceny i wizualizacji kuchni oraz do planowania produkcji mebli kuchennych, który umożliwia profesjonalne, stworzenie i zaprezentowanie projektu z najdrobniejszymi detalami, z pełną wyceną oraz raportami użytych mebli i innych elementów. Program umożliwia samodzielne zaprojektowanie każdego pomieszczania, pozwala również na korzystania z Kreatora Ścian, który oferuje cztery gotowe szablony, na podstawie których użytkownik operując parametrami długości, wysokości i grubości ścian konstruuje własne wnętrze. Program w tym module umożliwia również wstawianie takich obiektów jak drzwi, okna, wnęki, występy, skosy itp. Moduł Edytor Ścian pozwala na dowolną edycje wyrysowanego pomieszczenia, wstawianie ścian działowych, zmianę wymiarów pomieszczenia i wiele innych. Wraz z programem dystrybuowana jest Uniwersalna Baza szafek kuchennych,

a na zasadach określonych przez producentów do programu dodawane są biblioteki mebli kuchennych oraz bazy sprzętu AGD największych krajowych i zagranicznych wytwórców.

CAD Kuchnie Edytor CAD Kuchnie Projekt

W najnowszej wersji CAD Kuchni można korzystać z funkcji wstawiania i edytowania własnych szafek kuchennych. Dostępne są również bazy wyposażenia wnętrz przypisane dotychczas jedynie do programu CAD Decor.

CAD Kuchnie Baza CAD Kuchnie Szafki

Dzięki Edytorowi baz szafek kuchennych użytkownik może w prosty i szybki sposób stworzyć swoją własną bazę szafek przy użyciu prostej metody parametrycznej, czyli w oparciu jedynie o podane wymiary danego mebla. Jest to nieocenione narzędzie do tworzenia i edycji własnych dowolnych szafek i regałów podczas projektowania. Zapisane w nim szafki są od razu gotowe do wykorzystania w aktualnie tworzonym projekcie.

Opcjonalny Moduł projektowania płytek ceramicznych, oferuje wyjątkowe na polskim rynku możliwości układania i edycji płytek ceramicznych oraz tworzenia wyceny i dokumentacji dla glazurników. Dostępne są bogate bazy płytek polskich i zagranicznych producentów, a Edytor baz płytek pozwala użytkownikowi na proste, samodzielne stworzenie własnej bazy na podstawie dostępnych plików graficznych.

W trybie wizualizacji programu przebiega większość prac dekoracyjnych i wykończeniowych – nanoszenie tekstur, materiałów i farb, a także nadawanie wybranym obiektom różnych właściwości.

CAD Kuchnie Materiały

Dodatkowym narzędziem przeznaczonym do szybkiego tworzenia wysokiej jakości wizualizacji, dostępnym opcjonalnie jest Moduł Renderingu Profesjonalnego - , wykorzystuje on zaawansowane algorytmy Global Ilumination - zobacz przykłady z galerii

CAD Kuchnie wizualizacjaKuchnia


Rozszerzona wersja CAD Kuchnie MAX jest przeznaczona w szczególności dla producentów mebli kuchennych. Jest wzbogacona o Moduł Tworzenia i Edycji Własnych Szafek, umożliwiający dowolne zaprojektowanie własnych szafek poprzez definiowanie ich wymiarów. CAD Rozkrój 3.X - moduł umożliwiający optymalizację rozkroju materiałów. Export 3D przeznaczony jest do nagrywania animacji.

Aktywny pakiet serwisowy gwarantuje dostęp do najnowszej wersji programu. Konieczny jest jedynie dostęp do Internetu oraz podłączony klucz HASP USB. Aktualizacja oprogramowania odbywa się dwa razy w tygodniu. Możliwe jest również przesłanie na życzenie Klienta płyty DVD z pełną i aktualną wersja programu. Pakiet jest aktywny przez rok od zakupu programu. Poza aktualizacją programu zawiera również wsparcie techniczne oraz dostęp do najnowszych baz wyposażenia wnętrz.


Wymagania sprzętowe Opis techniczny

O nas

Od 2011 roku zapewnieniamy kompleksową obsługą projektantów wnętrz, studiów kuchennych. Współpracujemy również z producentami mebli, akcesoriów wyposażenia wnętrz oraz wytwórcami i sprzedawcami płytek ceramicznych. Oferujemy programy do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz. Tworzenie baz wyposażenia wnętrz i baz płytek ceramicznych. Prowadzimy cykliczne szkolenia o różnym stopniu zaawansowania w Warszawie, również z możliwością dojazdu do klienta. Współpracujemy z Urzędami Pracy w zakresie szkolenia osób bezrobotnych, starających się o dotację na założenie własnej działalności z obsługi programów. Zajmujemy się też obsługą posprzedażową.